Agenda

De speeldatums van de KNSB en FSB wedstrijden kunnen afwijken ! Vragen hierover kan bij de desbetreffende teamcaptain. Deze link naar de actuele FSB competitiedata

 

 

Augustus

24 Jaarvergadering
31 Speelronde 1
September

7 Speelronde 2
14 Speelronde 3
18 TAL 1 – Stauton 2
21 Speelronde 4

Voorronde Schaak-of
28 Speelronde 5
Oktober

5 Speelronde 6
9 Mid Fryslan – TAL 1

Schaakcombi Leeuwarden – TAL 2
12 Speelronde 7
19 1e Rapidtoernooi
26 Speelronde 8

Steenwijk 2 – Steenwijk 1
November

1 Mid Fryslan 4 – Steenwijk 5
2 Speelronde 9

Steenwijk 4 – Steenwijk 3
6 TAL 1 – Hardenberg 2

TAL 2 – Hoogeveen 2
9 Speelronde 10
16 Speelronde 11

Steenwijk 1 – DSC 1 (1-3)


Steenwijk 3 – Mid Fryslan 3(3-mrt)

Steenwijk 5 – Bakkeveen 4
18 Lemmer 1 – Steenwijk 2 (verpl)

22 Heerenveen 3 – Steenwijk 4
23 Speelronde 12
27 GronComb 4 – TAL 1

GronComb 6 – TAL 2
30 Speelronde 13
December

7 Speelronde 14

Steenwijk 2 – WES 1 (4-mrt)


Steenwijk 4 – Philidor 3
8 Bakkeveen 3 – Steenwijk 5
10 WES 2 – Steenwijk 3
13 Emmeloord 1 – Steenwijk 1
14 Speelronde 15
18 Philidor 3 – TAL 2
21 Speelronde 16
28 Speelronde 17
Januari

4 2e Rapidtoernooi
10 DSC 2 – Steenwijk 4
11 Speelronde 18

Steenwijk 1 – Heerenveen 1
14 Rijs 1 – Steenwijk 2
18 Speelronde 19
25 Speelronde 20
31 Heerenveen 1 – Steenwijk 2
Februari

1 Speelronde 21

Steenwijk 1 – Lemmer 1

Steenwijk 3 – Heerenveen 3

Steenwijk 5 – DTK 2
5 TAL 1 – Schaakwoude 2

TAL 2 – SISSA 3
8 Speelronde 22
15 Speelronde 23
22 Speelronde 24
Maart

1 Speelronde 25

Steenwijk 2 – DSC 1

Philidor 3 – Steenwijk 3

Steenwijk 4 – Mid Fryslan 3

De Donger 3 – Steenwijk 5
4 WES 1 – Steenwijk 1
8 Speelronde 26
12 SISSA 2 – TAL 1

GronComb 5 – TAL 2
15 3e Rapidtoernooi
21 Emmeloord 1 – Steenwijk 2
22 Speelronde 27

Steenwijk 1 – Rijs 1

Steenwijk 3 – DSC 2

Steenwijk 5 – Westergoo 2
25 WES 2 – Steenwijk 4
29 Extra ronde:


Speelronde 28

April

2 TAL 1 – ESG Emmen

TAL 2 – Assen 3
5 Extra ronde:


Speelronde 29

12 Start playoffs met de 8 hoogste spelers



Start Lente competitie


19 Playoffs 2

Lente competitie 2
23 Assen 2 – TAL 1
26 Playoffs 3

Lente competitie 3
Mei

3 Playoffs 4

Lente competitie 4
10 Playoffs 5

Lente competitie 5
17 Playoffs 6

Lente competitie 6
24 Playoffs 7

Lente competitie 7
31 Playoffs reserve ronde      
                                    
Lente competitie 8

Juni

7 Playoffs reserve ronde


Lente competitie 9
14 4e Rapidavond (ronde 9-12)
    
21 Snelschaaktoernooi